Gizlilik Politikası

“Datça Web Tasarım” Balahan’a hizmetlerden sadece birine ( Web Yazılım, Domain Tescil ve Hosting Barındırma Hizmetleri” ne ait markadır.  “Datça Web Tasarım”, aşağıdaki metinde Balahan olarak anılmaktadır.

Balahan , Müşterilerinin bilgilerini yasal merciler tarafından istenmediği sürece , üçüncü kişi , kurum veya organizasyonlarla paylaşmayacağını taahhüt eder. Bu kapsamda müşteriler kendileri Balahan “Datça Web Tasarım” müşterisi olduklarını kamuya ilan ederlerse , (örn; topluluklarda ) Balahan  bu ilanlardan sorumlu tutulamaz. Ayrıca Balahan , müşterilerinin Telefon, Email, Adres gibi bilgilerini , fatura gönderimi, hesap aksaklıklarının acil düzeltilmesi gibi durumlar dışında kesinlikle kullanmayacağını, kampanyalardan haberdar etmek için mail , sms gibi yollara başvurmayacağını taahhüt eder. Ancak müşteriler haber listesine abone olurlarsa bu tür haberdar edilmelerden yararlanabilirler.

Yine bu kapsamda, Balahan , müşterilerinin site adreslerini yahut aldıkları hizmeti kesinlikle REFERANS adı altında listelemeyeceğini taahhüt eder. Müşteri, Balahan’ın gizlilik ilkesini ihlal ettiğini tespit ederse ücret iadesi isteme hakkına sahiptir, bu ücret iadesi koşullar kısmında belirtilen 7 günü geçmiş olsa bile işleme koyulur.